Засідання гуртка «Юний автоматчик»

07.10.2014 Р. відбулось чергове засідання гуртка «Юний автоматчик»

Гурток був організований на основі лабораторної бази кафедри апостолів Тут студенти факультету Амір і школярі, котрі проявили своє бажання, займаються дослідженням різноманітних елементів і схем автоматизації технологічних об 'єктів, вчаться розробляти спочатку прості, потім всі більш складні елементи і системи. Для цих цілей кухоль надана сучасна цифрова дослідницька апаратура.

Широка тематика досліджень, що проводяться охоплює:

-Дослідження та розробку нетрадиційних джерел енергії, в тому числі різного роду теплових насосів;

-Дослідження та розробку вбудованих (у промислове обладнання, побутову техніку) та інших мікропроцесорних систем контролю та управління.

Заняття гуртка проводять високо кваліфіковані викладачі кафедри АВП.

Результати своїх робіт автори доповідають на конференціях, готують статті в наукові та ін. журнали.