Student AgroTech Hackathon — конкурс для студентів у сфері автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій.
Студенти мають нагоду вплинути на розвиток цілої компанії, що об'єднує більше 28 тисяч співробітників 30+ підприємств у 14 регіонах України. У конкурсі є широке поле для генерування ідей.

Головне завдання:
1. запропонувати початкову ідею вирішення питання як відремонтувати машину мийки ящиків MPU – 600 за рахунок зміни електричної схеми.
2. доопрацювати її після коментаря від провідного інженера агрохолдингу МХП.

На початку вересня буде проведено вебінар про кейсове завдання, де можна буде дізнатися деталі та познайомитися з менторами хакатону.

Що отримають учасники?
Учасників чекає:

Деталі та реєстрація

Хакатон буде проходити у два етапи: самостійна робота над завданням та з ментором. Як можна було б вирішити його. Щоб допомогти, ментори проведуть вебінар, де детально розкажуть про завдання та дадуть відповіді на усі запитання. Після подачі ідеї учасники отримають фідбек від ментора, як можна покращити рішення, та зможуть доопрацювати його. Фінальні рішення приймаються до 20 жовтня.