Вельмишановні випускники, батьки і усі, хто хоче отримати інформацію про спеціальність "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології"!

Запрошуємо Вас на День відкритих дверей нашого факультету, який відбудеться 19 березня 2016 року з 10.00 по 12.00 за адресою вул. Канатна, 112.

Ви дізнаєтеся відповіді на найважливіші для Вашої долі питання. Чому автоматизація – один з найважливіших напрямків розвитку цивілізації і в чому її суть? Чому в ході навчання робиться наголос на розвиток інтелектуальних здібностей студента і чому наші випускники завжди мають попит на світовому ринку праці?

Ви побачите наші лабораторії і зрозумієте, що тільки ми зможемо підготувати з Вас сучасного продвинутого фахівця з автоматизації.