Юрій Дучев

Виконавчий директор ВАТ «Одесаобленерго»

Дучев Юрій Дмитрович

В 1991 році з відзнакою закінчив ОТІХП ім. М.В.Ломоносова за спеціальністю «Автоматизація і комплексна механізація хіміко-технологічних процесів»

1991-1996 рр. – робота асистентом кафедри АВП ОТІХП ім. М.В.Ломоносова

1996-2003 рр. – ВАТ «Одесаобленерго», інженер служби з розрахунку електроспоживання

1999-2000 рр.навчання в Міжднародному Інституті МенеджментуІМ-Київ). Магістр Бізнес Адміністрування (МБА)

2000 по 2003 рр. — начальник відділу економічного аналізу

2003-2006 рр. – ЗАТ «Одеський завод шампанських вин»: начальник відділу економічного аналізу і планування

з 2004 р. – заступник генерального директора з фінансовим питань

з 2006 р. і дотепер – ВАТ «Одесаобленерго»: спочатку заступник фінансового директора, а потім виконавчий директор

в 2009 р. стажування в США (університет Карнегі-Меллон, Піттсбург, Пенсильванія і Сан-Франциско, Каліфорнія) за темою «Підприємництво, технології, бізнес-ідеї»

в 2011 р. вивчав роботу підприємства і навчального центру Секам груп (Помпадур, Франція), відвідував виноробні підприємства Шато Кирван, Шато Бренер-Дюкру, Листрак-Медок (Бордо, Франція), и Sattui Winery, Sterling Wine House (Каліфорнія, США)

Насьогодні працює над докторськой дисертацією з бізнес-адміністрування.