Олексій Парамонов

В 1994 р. – с відзнакою закінчив Одеську державну академію харчових технологій за спеціальністю «Автоматизація та комплексна механізація хіміко-технологічних процесів»

1994 – 1998 рр. – аспірантура на кафедрі Автоматизації виробничих процесів (АВП) ОДАХТ

В 1998 р. – захистив кандидатську дисертацію на тему «Ефективні алгоритми управління технологічними об’єктами на прикладі зернопереробної галузі»

1998 – 2001 рр. – асистент кафедри АВП

2002 – 2011 рр. – викладач дисципліни «Техніка керування та регулювання» в Інституті прикладних наук „Weihenstephan“, м.Triesdorf, Німеччина

З  2002 р. і дотепер – співробітник Відділу «Системних розробок», фірми «ProLeiT AG», Німеччина

Сфера діяльності:

- Розробка програмного забезпечення системи автоматизованого керування «PlantiT» для контролерів фірм «Siemens», «Mitsubishi», «Rockwell Automation»

- Проектування та введення в експлуатацію систем автоматизованого керування підприємств харчової та хімічної промисловості