Денисов Вадим Григорович

Завідувач лабораторії кафедри АПП

Коротка біографія
У 1969 р. закінчив Московський інститут хімічного машинобудування (МІММ) за спеціальністю «Хімічне апаратобудування та автоматика хімічних виробництв».
1971-1978 рр. – старший науковий співробітник, згодом керівник групи Всесоюзного науково-дослідного інституту аналітичного приладобудування (ВНДІАП, м. Київ). Без відриву від виробництва з 1973р. 1978 р. навчався в аспірантурі Київського інституту автоматики.
1978-1992 рр. – старший науковий співробітник лабораторії оптико-електронних вимірювальних систем кафедри АВП ОТІПП ім. М.В. Ломоносова (зараз ОНТУ).
З 1992 р. по теперішній час – завідувач лабораторії та за сумісництвом – помічник кафедри АПП.

Навчальна робота. Веде лабораторні, практичні заняття та курсові проекти з дисциплін:
• «Электроника и микросхемотехника»;
• «Технологические измерения и приборы»;
• «Автоматизация производственных процессов» для студентов технологичских специальностей ОНТУ.

Науково-дослідна робота:
У ВНДІАП брав участь у розробці та створенні першого в СРСР протонного мікроскопа «ПМ-1». Був відповідальним виконавцем розробки та створення протонного аналізатора «Проміс» для дослідження стійкості матеріалів.
В ОНТУ брав участь у розробці наступних проектів:

1. Замовник — Центральний науково-дослідний інститут машинобудування (ЦНДІМАШ, м. Корольов Московської обл.):
• «Радуга» ( 1976-1978 рр.) – дешифратор спектрограм;
• «Віконт» ( 1979-1982 рр.) – дешифратор кінограм швидкоплинних процесів горіння;
• «Спрут» (1983 -1987 рр.) – система дистанційного виміру температурних полів процесів горіння в реальному часі.>

2. Замовники:
– НДІПМ при МВТУ ім Баумана, м. Москв.
– Центральний інститут авіаційного моторобудування (ЦІАМ), м. Москва:
• «Інтерцвет»(1983- 1989 рр.) — система цифрової обробки напівтонових зображень.

3. Замовник – завод «ТІРА» м. Б-Дністровський Одеської обл.:
• 1990-1991 рр. — система автоматизованого підганяння прецизійних резисторів;
• 1992-1994 рр. — система вимірювання ТКС прецизійних резисторів.

Має 22 наукові роботи та три авторські свідоцтва на винахід.