Єгоров Віктор Богданович

кандидат технічних наук, старший викладач кафедри АТП і РС

orcid.org/0000-0003-4699-834X

Коротка біографія:

В 2007 році  закінчив факультет Автоматизації технологічних процесів Одесьскої державної академії харчових технологій за спеціальністю «Автоматизоване управління технологічними процесами».

2007 – 2009 роки – помічник голови та заступник голови обласної державної адміністрації.

2009 – 2013 роки – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Київської районної адміністрації Одеської міської ради.

2009 – 2013 роки – аспірант кафедри АВП.

2013 – 2014 роки – асистент кафедри АВП.

В 2013 році захистив кандидатську дисертацію на тему Підвищення ефективності систем автоматичного керування процесом екструдування біополімерів” (науковий керівник проф. Хобін В.А.).

З 2014 року – науковий керівник науково-дослідної лабораторії Мехатроніки і робототехніки.

З 2015 року і дотепер –  старший викладач кафедри АВП (АТП і РС).

Керівник координаційної ради видання науково-практичних журналів ОНАХТ. Координатор видання науково-виробничого Міжнародного журналу «Автоматизація технологічних і бізнес-процесів» та науково-практичної Міжнародної щорічної конференції «Інформаційні технології і автоматизація»

Навчально-методична робота.

Веде такы дисциплыни:

• „Автоматизацыя виробничих процесыв”,

• „Теорыя автоматичного керування”,

• „Наукометрыя”,

• „Основи комп'ютерного моделювання технічних систем”.

Научно-исследовательская работа.

Приймає участь в науковому напрямі кафедри "Автоматичне керування технологічними процесами: розробка алгоритмів з високим рівнем інтелекту, моделювання, оптимізація і реалізація систем" в якості виконавця. Працює над докторською дисертацією на тему Науково-технічні основи удосконалення систем автоматичного керування технологічними процесами зернопереробної промисловості”.

Загальна кількість опублікованних наукових робіт – понад 40.

Індекс Хірша = 3.